درباره ما

تچهیزات پزشکی هماهنگ به عنوان بزرگترین فروشگاه تخصصی محصولات و خدمات سلامت و زیبایی در سراسر ایران می کوشد تا به مرحله نوینی از فروش آنلاین و خدمت رسانی دست یابد. برای این هدف تیم ما با بررسی بهترین و با کیفیت ترین محصولات روز دنیا و کمپانی های معتبر تلاش می کند تا پاسخگوی نیاز تمامی پزشکان، کلینیک ها و دیگر افراد باشد. مجموعه هماهنگ اصالت کالا را جزیی جدایی ناپذیر از هویت خود می داند و می کوشد با بهره گیری از امکانات تکنولوژیک دنیا همراهی مطمئن و همیشگی برای مشتریان خود باشد.

هماهنگ نماینده فروش تجهیزات پزشکی زیبایی و لاغری، با سال‌ها تجربه در تست و فروش این تجهیزات، به منظور بهره‌برداری هر چه بهتر کلینیک‌ها و سالن‌های زیبایی، اقدام به فروش آن‌ها با کیفیت اصلی نموده است.

تمامی تجهیزات از بهترین برندهای جهانی و ساخت کشورهایی نظیر کره هستند و تجهیزات پزشکی هماهنگ خود را ملزم می‌داند که بهترین قیمت را برای کلینیک‌ها و سالن‌های زیبایی و لاغری گارانتی کند. همچنین تنوع بسیار زیاد محصولات، این امکان را به خریداران می‌دهد که براساس نوع نیاز و علاقمندی‌های‌شان، بهترین تجهیزات را انتخاب کنند.

تجهیزات پزشکی هماهنگ در تمام مراحل خرید برای مشاوره و اطلاع از قیمت محصولات مشابه در کنار شما خواهد بود.تجهیزات پزشکی هماهنگ گستره وسیعی از کاربری های متفاوت را برای نگهداری از پوست،زیبایی و تناسب اندام در سیستم هایش ارائه می دهد؛ از جمله می توان به جوان سازی پوست با تقویت سفتی و قوام پوست، کلاژن سازی، تغذیه پوست، لایه برداری و پاکسازی پوست همچنین بهبود ظاهر صاف و شفاف پوست و تناسب اندام با فرم دهی موضعی به بدن و سفتی عضلات و نیز درمان لک ها و موهای زائد اشاره نمود.

در کنار همراهان و خریدارانمان به پیشرفت و بهبود روزافزون می اندیشیم و هر روز گامی نو و موثر در این راه بر خواهیم داشت .